İnstagram Dil Değiştirme

İnstagram Dil Değiştirme

 İnstagram Dil Değiştirme

İnstagram Dil Değiştirme, İnstagram uygulamasını istediğiniz dil seçeneğinde kullanmaya devam edebilirsiniz. Bunun için ayarlar menüsü üzerinden kısa bir değişiklik yapmanız yeterli olacaktır. Öncelikli olarak İnstagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra ayarlar menüsüne geçiş yapın. Hesap kısmından dil seçeneğine ulaşarak dili Türkçe veya istediğiniz herhangi bir dilde değiştirebilirsiniz. İphone cihazlardan dil değiştirme işlemi yapmak için Profil sağ kısmında yer alan settings ayarlar yazısına girin.

İnstagram Dil Değiştirme Nasıl Yapılır

İnstagram Dil Değiştirme Nasıl Yapılır

Hesap kısmına ulaştıktan sonra language (dil) seçeneğini seçerek istediğiniz dili belirleyebilirsiniz. Android cihazlarda ise yine aynı yönergeleri takip ederek İnstagram dil değiştirme işlemi yapılabilir. Eğer uygulama dilini yeniden değiştirmek isterseniz aynı adımları takip ederek istediğiniz dili belirlemeniz yeterlidir. Bu aşamadan sonra uygulamayı seçmiş olduğunuz dille kullanmış olursunuz.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Instagram ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Instagram Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.