EBA 017 Kayıt Hatası Çözümü

EBA 017 Kayıt Hatası Çözümü

 EBA 017 Kayıt Hatası Çözümü

EBA 017 kayıt hatası çözümü, Fatih projesinde kapsamında verilen General Mobil tableti eğer sıfırlayıp fabrika ayalarına getirdiğiniz zaman. Veya yaşadığınız bir hatadan dolayı teknik servise gönderdiğiniz zaman. Teknik servis tableti sıfırlayıp fabrika ayarlarına getirdiği zaman. EBA 017 kodlu aktivasyon hatası ile karşılaşırsınız. 017 kodlu EBA hatanın açıklaması, T.C. kimlik numaranızla daha önce bu tabletin aktif edildiğinden dolayı. Tekrar aktif etmek istediğinizde “T.C. kimlik numarasının veya seri numarasının önceden kayıt edilmiştir” diyerek EBA 017 kodlu hatayı vermektedir.

EBA 017 Kayıt Hatası Çözümü

EBA 017 aktivasyon hatasını çözmek için öncelikle mdm@eba.gov.tr konuyla ilgili mail atmanız gerekmektedir. Aşağıya örnek mesaj metni eklenmiştir. Aşağıdaki mesaj gibi mail gönderdiğiniz zaman yaşadığınız sorun kısa süre de çözülmektedir.

Eba 017 Aktivasyon Hatası

Eba 017 Aktivasyon Hatası

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. EBA ile ilgili daha çok sorunun çözümü için EBA sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.