Hakkımızda

 Hakkımızda

Hakkımızda

 

Hasan Yeşilyurt Web hizmetleri olarak Bursa da faaliyet göstermeye başladığımız günden itibaren hedefimiz zamanla sanal alanda insanlara kaliteli hizmeti sunmaktır. Ülkemizin gelişen web alanında oluşan bilgi ve tecrübe açığını kapatmaya ve kaliteli hizmet vermeyi görev edindik.

 

Hedeflerimiz doğrultusunda sanal alanda yaptığımız her projeyi kesintisiz destekleyerek hem tecrübelerimizi hem de bilgilerimizi yeniliyoruz. Sadelikten öte yenilikçi tarzımız ile her sektöre hitap eden projelerimizle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

 

 

Misyonumuz

Günümüz şartlarında uygun ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyerek daha çok potansiyel müşterimize ulaşarak mevcut ailemizi büyütmeyi hedefliyoruz. Dijital alanda yaptığımız projeler teknik ekibimizin gelişmesini sağlayarak mevcut teknolojik döneme ayak uydurmamızı sağlamaktadır.

 

 

Vizyonumuz

Hedefimiz geniş ailemizi Türkiye’nin önde gelen Dijital firmaları arasına sokarak sunduğumuz hizmetin kalitesini kanıtlamaktır. Yaptığımız projeler Dijital alanda kalmaktansa yeni hedeflere odaklı olarak Savunma Sanayi, Siber Güvenlik vb. Dijital ihtiyacın olduğu her alanda hizmet vermeyi hedeflemektedir.

 

Akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar ile ilgili haberler, gelişmeler, incelemeler, videolar, ipuçları, rehber yazıları, nasıl yapılır içerikleri, derlemeler, mobil oyun ve uygulama tanıtımları sitemizin içerik alanlarını oluşturmaktadır.

Mobil dünyaya dair kaliteli bir içerik üretim merkezi olmasını hedeflediğimiz üzerinde yer alan içerikler belirli ilkeler etrafında şekillenir.

Başlangıçta iki kişi tarafından yayın hayatına başlayan teknocep.net, geçen zaman içinde bir ekip haline gelen birçok emekçi ile birlikte hayatını sürdürmektedir.

on on yılda oldukça yol kat etti. Yine de nasıl yaşadığımız ve çalıştığımız gibi davranışlarımız üzerindeki önemli etkileri hala başlangıç ​​aşamasında olduğundan gelişen teknolojilerden biri olmaya devam ediyor. Günümüzde, görüntü ve konuşma tanıma, araç paylaşım uygulamaları, mobil kişisel asistanlar, navigasyon uygulamaları ve diğer çeşitli uygulamalardaki varlığıyla tanınmaktadır. Bunun yanı sıra yapay zeka, daha önce tespit edilmemiş bağlantıları keşfetmek için etkileşimleri araştırmak, kaynakları ve tüketiciler arasındaki dinamik kalıpları belirlemek için gerçek zamanlı olarak kullanılabilmektedir. Yapay zekanın bir alt kümesi olan makine öğrenimi, çok çeşitli endüstrilerde kullanılmakta ve bu da kalifiye işçi alanında bir artışa neden olmaktadır.

 

 

Hata çöz ailesi olarak günümüzde meydana gelebilecek tüm hataların çözümlerini sizlerle paylaşıyoruz. Web sitemiz olan www.hatacoz.com tüm sorunlarınıza cevap bulabilirsiniz. Sitemiz 2021 yılında yayın hayatına başlamıştır. Detaylı bilgi ve iletişim için sitemizde bulunan iletişim sayfasından bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Hata Çöz bir hasan yeşilyurt markasıdır.