Facebook Arkadaşlarını Gizleme

Facebook Arkadaşlarını Gizleme

 Facebook Arkadaşlarını Gizleme

Facebook Arkadaşlarını Gizleme, Facebook kullanıcıların kendilerine özel bir alan oluşturması için yeni özellikler geliştirmeye devam ediyor. Arkadaş gizleme özelliği de aynı şekilde kullanıcıların bilgilerini güvene alması için sıklıkla tercih ediliyor. Bu işlemi yaptığınız takdirde arkadaş listenizin diğer kişiler tarafından görülmesine engel olabilirsiniz.

facebook arkadaş listeni değiştirme

facebook arkadaş listeni değiştirme

Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekranın sağ üst kısmında yer alan ok işaretine tıklayın. Buradan ayarlar bölümüne geçtikten sonra gizlilik sekmesine tıklayın. Gizlilik seçeneğinde “seninle nasıl iletişim kurulabilir” sorusu görülecektir. Bu sorunun alt başlığında ise Facebook arkadaş listesine yönelik seçenekler bulunur. Eğer arkadaş listenizin herkes tarafından görülmesini kısıtlamak isterseniz “arkadaş listeni kimler görebilir” seçeneğine tıklayarak sadece ben, arkadaşlar vs. seçeneklerinden birini seçmeniz lazımdır.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.