Facebook Rehberdeki Kişileri Bulma

Facebook Rehberdeki Kişileri Bulma

 Facebook Rehberdeki Kişileri Bulma

Facebook rehberdeki kişileri bulma için belli başlı yöntemlerin uygulanması yeterli olacaktır. Bu işlem sayesinde yalnızca saniyeler içinde rehberinizde bulunan kişileri Facebook’ta bulabilirsiniz. Yapılacak ayarlama sayesinde telefon rehberinizdeki kişiler otomatik olarak eklenmiş olur. Yeni ve güncellenmiş kişilerde devamlı olarak yüklenmeye devam edecektir.

Bunun için ayarlar>gizlilik>medya ve kişiler adımlarını takip edin. Sonrasında sürekli kişi yükleme seçeneğini açarak açılan ekran üzerinde başla’ya tıklayın. Facebook uygulamasının kişilere ulaşmasına onay verin. Bu şekilde senkronize işlemi başlarken, ekle veya kaldır seçeneği üzerinden Facebook arkadaş listesine istediğiniz kişileri hemen ekleyebilirsiniz. Bu yöntem sayesinde telefon rehberinizde bulunan kişileri anında karşınızda bulmanız söz konusu hale gelmiş olacaktır.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.