Facebook Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Facebook Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

 Facebook Engel Kaldırma Nasıl Yapılır?

Facebook Engel Kaldırma nasıl yapılır, Facebook’ta daha önceki zamanlarda engellediğiniz bir kişiyle yeniden bağlantıya geçmek isteyebilirsiniz. Bu tarz zamanlarda izlemeniz gereken yol son derece basit olup, yalnızca birkaç adımda Facebook engel kaldırma işlemini yapabilirsiniz.

Facebook Engel Kaldırma

Facebook Engel Kaldırma

Bunun için Facebook ana sayfasına girdikten sonra sağ üst kısımda yer alan ok simgesine tıklayın. Ayarlar ve engelleme bölümüne geçiş yapın. Burada engellediğiniz kişilerin hepsi liste şeklinde karşınıza çıkar. Hangi kişinin engellemesini kaldırmak isterseniz kişinin isim ve soy isminin yanında bulunan “engeli kaldır” yazısına tıklamanız yeterlidir. Bu adımdan sonra belirlemiş olduğunuz kişiyle Facebook’ta iletişimde kalmaya devam edebilirsiniz. Ancak engelini kaldırdığınız kişiyi yeniden engellemek istediğinizde ise, bunun için belli bir süre sınırının olduğunu belirtmekte fayda var.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.