Facebookda Reklam Nasıl Verilir?

Facebookda Reklam Nasıl Verilir?

 Facebookda Reklam Nasıl Verilir?

Facebookda Reklam Nasıl Verilir, Facebook ürün ve marka tanıtımı için en doğru adreslerden biri olmaktadır. Facebook’a reklam vermek için çeşitli adımların takip edilmesi yeterlidir. Saniyeler içinde Facebook reklam verme işlemini tamamlayarak, ürün veya markanızın Facebook platformunda geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Öncelikli olarak Facebook hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ekranın sol üst kısmında yer alan reklam oluştur bölümüne tıklayın. Açılan ekranda reklamla ilgili pek çok seçenek karşınıza çıkacaktır. Bu ekran üzerinde gönderileri ön plana çıkarma, sayfa tanıtımı yapma, marka bilinirliğini yükseltme adına farklı plan seçeneklerine denk gelirsiniz. Bu seçeneklerden birini seçip hedef kitle, yaş, cinsiyet belirlemesi yapmalısınız. Sonrasında hesabınıza kredi kartı ekleyip, reklam planı seçerek Facebook’a reklam verme işleminde sona gelebilirsiniz.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.