Twitter Yavaşladı

Twitter Yavaşladı

 Twitter Yavaşladı

Twitter yavaşladı, Twitter yavaşlama sorunu kullanıcılar nezdinde can sıkan sorunlardan biridir. Bu hatayı gidermek için deneyebileceğiniz birden fazla yöntem bulunuyor. Öncelikli olarak internet bağlantısının kalitesini gözden geçirerek, internette herhangi bir sorun olup olmadığını tespit etmelisiniz. Sonrasında ise uygulamaya dair son güncellemenin kontrolünü yapmanız gerekir.

Eğer son güncelleme yayınlanmışsa ve bu güncellemeyi yapmamışsanız uygulamada yavaşlık ve donma gibi sıkıntılar ortaya çıkabilir. Bu nedenle güncellemelerin zamanında yapılması uygulamayı daha verimli kullanmak için dikkat edilmesi gereken kurallardan biridir. Öte yandan son cihaz güncellemesi yapılmamışsa, başta Twitter olmak üzere pek çok uygulamada yavaşlıklar söz konusu olabilir. Bu yüzden cihazında düzenli olarak güncelleştirilmesi büyük önem taşır.

Twitter Çöktümü?

Twitter sosyal medya platformunda an itibariyle “bir hata oluştu” uyarısı alınmaktadır. Twitterın anasayfasında tweetler yüklenmemeye başlamıştır. Konuya ilişkin pek çok kullanıcının twitterı kullanmadığını belirtildi. Eski haline getirilmesi için çalışmaların başladığı duyuruldu.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Twitter ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Twitter Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.