EBA Uygulaması Açılmıyor

EBA Uygulaması Açılmıyor

 EBA Uygulaması Açılmıyor

EBA Uygulaması Açılmıyor, Okulların uzaktan eğitime geçmesinin sonrasında EBA canlı ders sayesinde öğrenciler bulundukları yerlerden derslere katılma şansı yakalıyor. İlkokul, orta ve lise öğrencilerine uygun olarak tasarlanan bu sistem sayesinde eğitim uzaktan sürdürülebiliyor. Bazen öğrenciler EBA uygulaması açılmıyor gibi şikayetlerde bulunmakla birlikte bazı yöntemleri denemeleri halinde bu soruna karşı çözüm alabilirler.

Temelde bu sorunun iki farklı nedeni vardır. İlk neden programın antivirüs yazılımlarından kaynaklı olarak düzgün yüklenmemiş olmasıdır. Antivirüsü devre dışı bırakarak programı silip tekrar yüklemeniz halinde sorun ortadan kalkabilir. İkinci neden ise programın üst üste birden fazla kez açılması nedeniyle olur. Bu durumda da arka planda çalışmakta olan ikinci bir EBA uygulamasının olmadığından emin olmak gerekir.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. EBA ile ilgili daha çok sorunun çözümü için EBA Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.