Facebook Sayfa Nasıl Kurulur?

Facebook Sayfa Nasıl Kurulur?

 Facebook Sayfa Nasıl Kurulur?

Facebook Sayfa Nasıl Kurulur, Sitenizi veya markanızı Facebook gibi büyük bir mecrada tanıtmanın en iyi yolu Facebook sayfası kurma işleminden geçiyor. Bu sayede ilgili sayfa üzerinden geniş bir kitleye hitap etme şansı yakalayabilir, sayfanızın popülaritesini günden güne arttırma fırsatı elde edebilirsiniz.

Facebook Sayfa Kurma Nasıl Yapılır?

Facebook sayfa kurma işlemi son derece kolay olup yalnızca birkaç dakika alacaktır. Öncelikli olarak hesabınıza kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte giriş yapın. Yeni bir sayfa kurmak için profilin sağ üst kısmında bulunan “aşağı ok” işaretine gelerek, açılan menüde “sayfa oluştur” yazısına tıklayın.  Facebook sayfa kurma işleminin başlangıcında sayfanızın türünü belirlemeniz istenir. Bu sayede sitede çok daha kolay bulunabilir hale gelmiş olursunuz. Bunun için sayfa kurma penceresinde kategorilerden sizi uygun olan “marka veya ürün” gibi seçeneklerinden birini seçmeniz lazımdır.

Facebook sayfa oluşturma

Facebook sayfa oluşturma

Eğer yerel işletme sayfası açmayı planlıyorsanız bu durumda “yerel işletme veya yer” yazısına tıklamanız gerekir.

Markanızı tanıtmak için bir sayfa açmak istiyorsanız bu durumda “marka ve ürün” seçeneğini işaretlemeniz lazımdır. Sonrasında sayfa ismini yazarak facebook kullanım şartlarını kabul ediyorum yazısını seçerek, kullanıma başla yazısına tıklamalısınız. Daha sonrasında ise açmış olduğunuz facebook sayfasının detaylarını ekleyerek kullanmaya başlamanız mümkündür.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.