EBA Canlı Ders Kaydediliyormu?

EBA Canlı Ders Kaydediliyormu?

 EBA Canlı Ders Kaydediliyormu?

EBA Canlı Ders Kaydediliyormu, MEB tarafından geliştirilmiş olan EBA uygulaması sayesinde EBA derslerini kaydetmek mümkün hale getirildi. EBA canlı ders uygulamasının mobil cihazlara ve bilgisayara indirilmesi bu bağlamda yeterli oluyor. EBA canlı ders kaydediliyor mu sorusuna evet olarak yanıt vermek mümkündür.

EBA sistemi her sınıf seviyesine uygun, güvenilir ve doğru ders içeriklerine ulaşılmasını kolaylaştırıyor. Mobil cihazlara EBA uygulaması yüklenerek platformda yer alan video, görsel, ses, kitap ve dergi gibi içeriklere her an her yerden ulaşım sağlanabilir. Aynı zamanda bu tarz içerikler cihaza indirilerek internet olmasa bile içeriklere ulaşılabilir. Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunan sistem öğrencilerin sınıf seviyelerine uygun olarak kaliteli içeriğe ulaşmasını kolay hale getirmeye devam ediyor.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. EBA ile ilgili daha çok sorunun çözümü için EBA Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.