EBA Uygulaması Nasıl Kurulur?

EBA Uygulaması Nasıl Kurulur?

 EBA Uygulaması Nasıl Kurulur?

EBA Uygulaması Nasıl Kurulur, EBA uygulaması Google Play Store veya App Store üzerinden indirilerek mobil cihazlarda kullanılabiliyor. EBA’yı cihazınıza indirmek için cihazınızın işletim sistemini baz alarak Google Play Store veya AppStore uygulama marketini ziyaret etmeniz gerekiyor. Sonrasında marketteki arama çubuğuna EBA yazarak uygulamayı hemen cihazınıza indirebilirsiniz. Birkaç saniye içinde kurulum işlemi otomatik olarak sona erecektir.

Uygulama giriş için hesap oluşturulması zorunlu tutulmuştur. EBA uygulamasını cihaza indirerek derslere sorunsuz bir şekilde katılım sağlayabilirsiniz. Uygulama sayesinde canlı olarak dersleri takip etme imkanına kavuşursunuz. Bunun için yalnızca cihazınıza EBA uygulaması kurmak ve uygulamaya giriş için hesap oluşturmanız gerekir. Bu sayede doküman, ses, kitap, video, görsel gibi tüm ders içeriklerine anında ulaşabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. EBA ile ilgili daha çok sorunun çözümü için EBA Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.