Twitter Gizli Hesap Görme

Twitter Gizli Hesap Görme

 Twitter Gizli Hesap Görme

Twitter Gizli Hesap Görme, gizli Twitter hesaplarını görmek kullanıcılar nezdinde merak edilen konulardan biridir. Twitter kullanıcıları isteklerine bağlı olarak hesaplarını gizli veya herkese açık olarak belirleyebiliyor. Gizli yapılan profillerde yapılan paylaşımları görmek için hesabı takip etmek gerekiyor. Aksi halde bu paylaşımların herkes tarafından görülmesi söz konusu olmuyor.

twitter gizli hesap

twitter gizli hesap

Twitter’da gizli hesabı görmek için yalnızca kullanıcıyı takip etmek lazımdır. Bunun dışında hiçbir uygulama sonuç vermemekte olup, 3.taraf uygulamaları da bunun için iyi bir sonuç sunmuyor. Özellikle güvenlik için gizli hesapları görme imkanı vaat eden uygulamaların kesinlikle cihaza yüklenmemesi gerekiyor. Zira bu tarz uygulamalar kullanıcının verilerini çalmakta olup, verilerin riske girmesine neden oluyor.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Twitter ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Twitter Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.