EBA Çalışma Gönderme

EBA Çalışma Gönderme

 EBA Çalışma Gönderme

EBA Çalışma Gönderme, EBA sisteminde öğrencilere belirlenen tarih aralıklarında çalışma ve dosyalar gönderilebilir. EBA hesabı cihazdan açarak ilgili adımlar üzerinden kolaylıkla bu dosyaları gönderebilirsiniz. Bir dosyayı veya linki çalışma olarak göndermek aslında belli tarihler içinde öğrencilere ödev vermektir. Aynı zamanda sistem üzerinden kimlerin bu çalışmayı yapıp kimlerin yapmadığını da görebilirsiniz.

EBA çalışma göndermek için sisteme giriş yaptıktan sonra dosyalar kısmına girmeli, yeni ekle butonuna tıklamalı ve cihazınızdan göndermek istediğiniz dosyayı seçerek kaydet butonuna tıklamalısınız. Bu yöntem sayesinde dilediğiniz an sisteme dosya yükleyebilir ve bunları diğer kişilerin kullanımına açabilirsiniz. Aynı zamanda aynı yöntem üzerinden sisteme yüklediğiniz dosyaları her an silebilme şansına da sahip olursunuz.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. EBA ile ilgili daha çok sorunun çözümü için EBA Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.