Facebook Toplu Arkadaş Silme

Facebook Toplu Arkadaş Silme

 Facebook Toplu Arkadaş Silme

Facebook Toplu Arkadaş Silme, Facebook arkadaşlarını silmek için kullanabileceğiniz belli yöntemlerle bu işlemi saniyeler içinde yapabilirsiniz. Bazen tek tek Facebook arkadaşı silmek yorucu hale gelebildiğinden dolayı toplu Facebook arkadaş silme bu zahmetin önüne geçmek açısından birebirdir.

Bunun için Facebook hesabınıza giriş yapın. Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra profilime tıklayarak, arkadaşlarım alanına yönelin. Arkadaşlar sayfasında sağ üstte yer alan onay kutusuna tıklamanız halinde bir sayfada bulunan bütün profiller seçilmiş olacaktır. Sonrasında sayfanın altındaki arkadaşlıktan çıkar yazısına tıklamanız halinde işlemin sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde mobil uygulama üzerinden de ilgili yöntemin uygulanması mümkün olup, bu şekilde arkadaşları tek tek silme derdinden de kurtulmuş olacaksınız. İkinci yöntem olarak da mobil cihazınızdan yapılan yöntemi aşağıdaki kısımdan görebilirsiniz.

Mobil Cihazdan Facebook Toplu Arkadaş Silme

Mobil cihazınızdan da Facebook da ki arkadaşlarınızı toplu olarak silmek mümkündür. Aşağıdaki adımları uygulayarak Mobil cihazlardan da Facebook toplu arkadaş silme işlemini yapabilirsiniz.

Mobil cihazınızdan Facebook uygulamasına giriş yapın. Resimde 1 deki gibi Ayarlar ve Gizlilik bölümünden Ayarlar kısmına tıklayın.

resim 1

resim 1

Ayarlar kısmına tıkladıktan sonra Resim 2 deki gibi Güvenlik bölümünden Güvenlik ve Giriş kısmına tıklayın.

resim 2

resim 2

Resim 3 de gösterilen “Hesabının başkasının eline geçtiğini düşünüyorsan seçeneğini seçin.”

resim 3

resim 3

Resim 4 deki gibi “Başka biri iznim olmadan hesabıma girdi seçeneğini seçin.”

resim 4

resim 4

Resim 5 de gösterilen başla butonuna tıklayın.

resim 5

resim 5

Resim 6 daki gibi karşınıza gelen seçeneklerden Arkadaşlar ve Takipçiler kısmında bulunan Gözden Geçir butonuna tıklayın.

resim 6

resim 6

Resim 7 deki gibi gelen arkadaş listenizden silmek istediklerinize seçerek, Facebook da toplu olarak arkadaş silme işleminizi tamamlayın.

resim 7

resim 7

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.