Pubg Mobile Cihazınızı Desteklemiyor

Pubg Mobile Cihazınızı Desteklemiyor

 Pubg Mobile Cihazınızı Desteklemiyor

Pubg Mobile Cihazınızı Desteklemiyor, PUBG Dünyanın en fazla oynanan mobil oyunlarından biri halindedir. Bazen PUBG oynama sırasında kullanıcıların karşısına can sıkıcı sorunlar çıkabiliyor. Özellikle Pubg mobile cihazınız şu anda desteklenmiyor hatası kullanıcıların uzunca bir süre uğraşmak zorunda kaldığı sorunlardan biridir.

PUBG dosyasını ES dosya yöneticisi yardımıyla açarak download klasörüne girerek dosyayı bulun. Sonrasında SD dosyasına tıklayarak com.tencent.ig klasörüne basılı tutun ve çıkart yazısına basın.

Karşınıza çıkan kutuda android>obb seçerek tamam’ı seçin. Çıkarma işlemi sona erdikten sonra PUBG mobile full yazan yere tıklayarak yükle demeli ve paket yükleyiciyi seçmelisiniz. Karşınıza telefonun bilinmeyen kaynaklardan uygulama yüklemesi engellenecek şekilde ayarlandı gibi bir hata çıkıyorsa, cihazın ayarlar bölümü üzerinden bilinmeyen kaynakları etkinleştirin.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Oyun Hataları ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Oyun Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.