Facebook Müşteri Temsilcisi

Facebook Müşteri Temsilcisi

 Facebook Müşteri Temsilcisi

Facebook müşteri temsilcisi veya çağrı merkezi numarasının olup olmadığı, Facebook kullanıcıları tarafından sıklıkla sorgulanan durumlardan biridir. Bir sorun karşısında kullanıcılar genel olarak müşteri hizmetlerine ulaşarak bu durumu bildirmeyi tercih eder. Ancak Facebook’a ait olan belli bir müşteri hizmetleri numarası olmadığını belirtmek gerekir.

Sitede karşınıza çıkan sorunları bildirmek için Facebook yardım merkezini tercih etmeniz gerekir. Burayı Facebook’ta karşınıza çıkan sorunlar, hesapla ilgili aldığınız hatalar vs. gibi site ile ilgili her türlü sorunda çözüm yolu almak için ziyaret edebilirsiniz. Genel olarak talebiniz aynı gün içinde yanıtlanmış olacaktır. Bu nedenle site ilgili sorun yaşayan Facebook kullanıcılarının Facebook genel yardım merkezine ulaşması tavsiye ediliyor.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.