Twitter Türkçe Yapma

Twitter Türkçe Yapma

 Twitter Türkçe Yapma

Twitter Türkçe Yapma, Twitter’ı Türkçe olarak kullanmak için öncelikli olarak Twitter hesabınıza kullanıcı adınız ve şifrenizle birlikte giriş yapın. Profil simgesine tıkladıktan sonra ayarlar ve gizlilik öğesine yönelin. Hesap ayarları kısmındaki “dil” menüsü üzerinden Türkçe’yi seçin. Kaydet’i tıklayarak işlemi onaylayın. Bu aşamada Twitter şifrenizi girmeniz istenir, şifrenizi girdikten sonra değişiklikleri kaydet butonuna tıklayarak Twitter’ı Türkçe yapma işlemini tamamlayabilirsiniz.

twitter türkçe yapma

twitter türkçe yapma

Aynı zamanda bu bölümde farklı dil seçenekleri de karşınıza çıkacaktır. Twitter’ı kullanmak istediğiniz dili belirleyerek aynı yönergelere uyarak dil değişimi yapabilirsiniz. Özellikle bazen uygulamayı yeni yüklediğinizde uygulama dilinin İngilizce olduğunu fark edebilirsiniz. Bu yöntem üzerinden dil değişimini kısa süre içinde yapmış olacaksınız.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Twitter ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Twitter Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.