Facebook Toplu Gönderi Silme

Facebook Toplu Gönderi Silme

 Facebook Toplu Gönderi Silme

Facebook Toplu Gönderi Silme, Facebook’ta yeni bir başlangıç yapmak ve tüm aktivitelerinizi temizlemek için Facebook toplu gönderi silme işlemini yapmanız faydalı olacaktır. Bu sayede sitede yeni bir sayfa açabilir ve tek tek silmek zorunda kalacağınız istenmeyen gönderilerden hemen kurtulabilirsiniz.

Bunun için Facebook hesabınıza giriş yaptıktan sonra sol üstte yer alan isminizin üstüne tıklayarak profilinize geçiş yapın. Yeni gönderi kısmının sağında gönderileri yönet butonu vardır. Buna tıkladığınız takdirde tüm gönderilerinizi tarihe bağlı olarak sıralandırmak söz konusu olacak. Her gönderinin sağ üst bölümünde yer almakta olan onay kutularını kullanarak bir seferde 50 gönderinin işaretlenmesini sağlayabilirsiniz. Seçme işlemi sona erdikten sonra ileri düğmesine tıklamalı ve gönderileri sil seçeneğinin üstüne tıklamalısınız.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.