Zoom Kamera Açılmıyor Hatası

Zoom Kamera Açılmıyor Hatası

 Zoom Kamera Açılmıyor Hatası

Zoom Kamera Açılmıyor Hatası, Zoom kullanıcılarının sıklıkla başına gelen sorunlardan biridir. Bilindiği üzere artık uzaktan eğitimler Zoom üzerinden canlı olarak yapılıyor. Hal böyle olduğundan dolayı bu hatanın alınması kullanıcılar nezdinde can sıkıcı olabiliyor.

Zoom Kamera Açılmıyor Çözümü

Zoom kamera hatasını çözmek için öncelikli olarak zoom uygulamasını cihazınızdan tamamen silin. Sonrasında tekrar yükleyerek, yükledikten sonra uygulamadaki settings bölümüne geçiş yapın. Bu bölümde kamera ile ilgili kutucuklara onay vererek kameranın gelmesini sağlayabilirsiniz. Canlı dersi kim başlatırsa o kişinin sizin kameranıza onay vermesi gerekir. Ayrıca Zoom uygulamasını açtığınızda diğer uygulamaların kapalı durumda olduğundan emin olmanız gerekir. Öte yandan kameranın farklı bir uygulama tarafından kullanılması da bu sorunu yaratabilir.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Program Hataları ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Program Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.