Twitter Hesap Gizleme

Twitter Hesap Gizleme

 Twitter Hesap Gizleme

Twitter Hesap Gizleme, Twitter platformunda Tweetlerinizi herkese açık veya gizli olarak belirleme şansına sahip olursunuz. Özellikle Tweetleri korumalı hale getirmek isterseniz bunu ayarlar bölümü üzerinden birkaç adımda yapabilmeniz mümkündür.

twitter gizlilik ayarı

twitter gizlilik ayarı

Bunun için Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra gizlilik ve güvenlik ayarları bölümüne yönelin. Tweet gizliliği alanındaki “Tweetlerimi korumaya al” seçeneğinin yanında bulunan onay kutusunu işaretleyin. Sayfa sonunda yer alan değişiklikleri kaydet butonuna tıkladıktan sonra Tweetlerinizi korumaya almış olursunuz. Eğer Tweetlerin korunmasını kaldırmak isterseniz yine aynı bölüm üzerinden ilgili alandaki onay işaretini kaldırmanız yeterlidir. Özellikle hesabınızı gizli hale getirmek isterseniz “Tweetleri koruma altına al” seçeneğini kullanmanız tavsiye edilir, bu sayede paylaşımlarınızı takipçileriniz hariç kimse göremeyecektir.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Twitter ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Twitter Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.