Twitter Hassas İçerik Açma

Twitter Hassas İçerik Açma

 Twitter Hassas İçerik Açma

Twitter Hassas İçerik Açma, Twitter bazı içerikleri “potansiyel olarak hassas içerik” olarak engelliyor. Özellikle hassas türden içerikleri görmemek için bu özelliğin aktifleştirilmesi tavsiye edilir. Bu özelliği açmak için Twitter hesabınıza giriş yaptıktan sonra menü>ayarlar ve gizlilik> güvenlik adımlarını izleyin.

twitter hassa içeriği görme

twitter hassa içeriği görme

Güvenlik bölümünde “hassas içeriği gizle” seçeneğini etkinleştirmeniz yeterli olacaktır. Bu seçeneği etkinleştirdikten sonra cinsel içerik, şiddet içeren içerik vs. gibi hassas türden içerikler gizlenmiş olacaktır. Bu sayede bundan sonraki süreç içinde bu tarz içerikler karşınıza çıkmamış olur.

Twitter hassas içerikleri gösterme seçeneğini kapamak isterseniz bu durumda aynı bölüm üzerinden özelliği kapamanız gerekir. Bu sayede tüm Tweetleri herhangi bir filtreleme olmadan görmeye devam edersiniz.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Twitter ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Twitter Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.