Facebook Profilimi Gizleme

Facebook Profilimi Gizleme

 Facebook Profilimi Gizleme

Facebook Profilimi Gizleme, Facebook profiline sahip olmak, çok fazla göz önünde olmaya işaret eder. Bu nedenle bazı Facebook kullanıcıları Facebook profilini gizlemeyi istemektedir. Facebook profilini gizlemek oldukça basit bir yöntem olup yalnızca birkaç dakika içinde bu işlemi gerçekleştirmek mümkündür.

Bunun için ayarlar>gizlilik adımlarını izleyerek senin hareketlerin, seni kimler nasıl bulabilir ve seninle kimler iletişim kurabilir adımlarının düzenlenmesi yeterli olacaktır. Bu seçeneklere giriş yaptıktan sonra paylaşımlarınızı herkese açık, sadece arkadaşlarım, özel veya sadece ben olarak ayarlayabilirsiniz. Profilinizde yer alan bazı gönderileri gizleyebileceğiniz gibi, tüm gönderileri de ilgili yöntem üzerinden gizleyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra gönderileriniz yalnızca belirtmiş olduğunuz kişiler tarafından görüntülenebilecektir.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.