Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

 Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Facebook hesabı nasıl açılır, öncelikle facebook.com sitesine tıklayın. Daha sonra site açıldığı zaman sağ alt kısımda bulunan “Yeni Hesap Oluştur ” düğmesine tıklayın.

Facebook Hesabı Oluşturma

Facebook Hesabı Oluşturma

Adınızı, soyadınızı eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurun. Yanlış bilgiler ilerde Facebook hesabınızın kapanmasına neden olabileceği için bilgilerinizin doğru olduğundan emin olun. Ad, soy ad kısmını doldurduktan sonra cep telefonu numaranızı veya e-posta adresinizi doldurun. İkisinden birini yazmanız yeterlidir. Şifre kısmından şifrenizi oluşturun. Doğum tarihinizi ve cinsiyet bilginizi girdikten sonra “Kaydol” düğmesine tıklayın.

Facebook Dogrulama Kodu - Facebook Hesabı Nasıl Açılır?

Facebook Doğrulama Kodu

Hesabınız oluşturulduktan sonra aktif olabilmesi için e-posta ile kayıt olduysanız eğer e-posta adresinize gönderilen doğrulama işlemini. Veya cep telefonunuzla kayıt olduysanız telefonunuza gelecek doğrulama işlemini tamamlayınız.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.