Facebook Durduruldu Hatası

Facebook Durduruldu Hatası

 Facebook Durduruldu Hatası

Facebook Durduruldu Hatası, Mobil cihazlarda Facebook veya Messenger Uygulaması  açarken yaşanan “Facebook Durduruldu” hatasının çözümü için yapılması gerekenleri bu yazımızda bulabilirsiniz. Mobil cihazlarda kullandığınız Facebook veya Messenger uygulamasının üzerine çok fazla verinin birikmesiyle Facebook veya Messenger uygulaması ara ara stabil çalışmamaktadır ve karşınıza “Facebook Durduruldu” hatasını vererek uygulamayı açmamaktadır. “Facebook Durduruldu” hatasını çözebilmek için aşağıya eklediğimiz adımları eksiksiz uygulamanız gerekmektedir.

Facebook Durduruldu Hatası Çözümü

  • Mobil cihazınızın “Ayarlar” bölümüne giriş yapınız.
  • Ayarlar bölümü içerisinde bulunan “Uygulama Yöneticisi” seçeneğine tıklayın.
  • Uygulama yöneticisinde bulunan Facebook uygulamasına tıklayın.
  • Karşınıza gelen ekranda bulunan “Önbelleği Sil” veya “Önbelleği Temizle” seçeneğinden hangisiyle karşılaşırsanız ona tıklayın.
  • Böylelikle cihazınızda Facebook uygulamasının biriktirdiği gereksiz verileri temizleyerek uygulamanın daha sorunsuz çalışmasını sağlayabilirsiniz.

Eğer yukarıdaki işlemleri yaptığınız halde hala aynı sorun ile karşılaşıyorsanız. Mobil cihazınızı kapatarak yeniden çalıştırmayı deneyiniz. Yine de bu yöntemde sizin için çözüm olmadıysa son olarak;

Facebook veya Messenger uygulamanızı kaldırarak tekrar yüklemeyi deneyiniz. Birkaç çözüm yolunu sizlere aktardık. Yukarıdaki işlemler mutlaka hatanızı giderecektir.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. Facebook ile ilgili daha çok sorunun çözümü için Facebook sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.