EBA Dönüş Adresi Bulunamadı

EBA Dönüş Adresi Bulunamadı

 EBA Dönüş Adresi Bulunamadı

EBA Dönüş Adresi Bulunamadı, EBA sistemi milyonlarca öğrenciye uzaktan eğitim fırsatı sunuyor. 31 Ağustos sonrasında eğitime başlayan bu platformda öğrenciler online olarak derse girerek eğitimlerini aksatmadan sürdürme şansı yakalıyor. Bazen EBA sisteminde de çeşitli şikayetlerin alınması söz konusu olabiliyor. Özellikle EBA dönüş adresi bulunamadı gibi durumlar kullanıcıların karşısına sıklıkla çıkıyor.

Bu sorunun ana nedeni büyük ihtimalle şifrenin unutulmasından kaynaklanıyor olabilir. Bu sorunu çözmek için EBA resmi sitesine tıklayarak Şifremi unuttum yazısına tıklayarak şifre almanız lazımdır. Özellikle sistemde kayıtlı olan e-mail veya cep telefonu adresiniz bulunuyorsa, yeni şifre alarak bu sorunun önüne geçmeyi başarabilirsiniz. Aksi halde şifre sıfırlamak için farklı yollarda karar kılmanız gerekecektir.

Eğer yukarıdaki adımlar sizlere çözüm olmadıysa, sorunuzu konu altına ayrıntılı olarak yazınız. Kısa sürede sorunuz cevaplanacaktır. EBA ile ilgili daha çok sorunun çözümü için EBA Hataları sayfamızı ziyaret ediniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.